Battlefield: Bad Company 2 (odnowiona)

Battlefield: Bad Company 2 (odnowiona)

attlefield: Bad Company 2 sequel jednej z podserii Battlefield oferujący nam przede wszystkim dynamiczną rozgrywkę. Tak jak w części poprzedniej, ponownie wcielimy się w członka tytułowej kompanii, do której trafiają osoby najczęściej więzione wcześniej za nagminne łamanie wszelkich możliwych praw.Uwaga gra jest fabrycznie odnowiona i nie posiada żadnych rys!

Więcej szczegółów

Program lojalnościowy Kupując teraz ten produkt otrzymasz 2 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 2 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,40 zł.


Producent:
Digital Illusions
Wydawca:
Electronic Arts Inc.
Dystrybutor:
Electronic Arts Polska
Data premiery:
5 marca 2010
Platforma:
PS3
Nośnik:
BD
Tryb gry:
single / multiplayer
Tryb multiplayer:
Internet
Wymagania sprzętowe:
PlayStation 3
Wymagania wiekowe:
16
Wersja językowa:
angielska

   
       
Battlefield: Bad Company 2 sequel jednej z podserii Battlefield oferujący nam przede wszystkim dynamiczną rozgrywkę. Tak jak w części poprzedniej, ponownie wcielimy się w członka tytułowej kompanii, do której trafiają osoby najczęściej więzione wcześniej za nagminne łamanie wszelkich możliwych praw. Rząd zdecydował, że świat zyskałby tylko na pozbyciu się takich ludzi. By jednak wykorzystać ich choć trochę, wysyłani są na najtrudniejsze, praktycznie samobójcze misje.

Fabuła rzuca nas w miejsca rozsiane po całym świecie, gdyż konflikt o którym opowiada ma naprawdę wielką skalę. Przemierzymy m.in. dżunglę i szczyty górskie. Podobnie jak w części pierwszej przyjdzie nam zasiąść za sterami naprawdę wielu różnorodnych pojazdów. Dzięki wykorzystaniu szerokiej gammy broni możemy zrównać wiele malowniczych miejsc z ziemią – bowiem praktycznie każdy element można zniszczyć.

Prócz trybu single tradycyjnie otrzymujemy także całkiem udany multiplayer.