Yakuza 3 (odnowiona)

Yakuza 3 (odnowiona)

Yakuza 3 to trzecia część serii opowiadającej o tytułowej azjatyckiej mafii. Podobnie jak poprzedniczki, tytuł został wyprodukowany przez firmę SEGA i prezentuje sporo dynamicznej akcji.Uwaga gra jest fabrycznie odnowiona i nie posiada żadnych rys!

Więcej szczegółów

Program lojalnościowy Kupując teraz ten produkt otrzymasz 2 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 2 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,40 zł.


Producent:
Amusement Vision, Ltd.
Wydawca:
SEGA
Dystrybutor:
CD Projekt
Data premiery:
12 marca 2010
Platforma:
PS3
Nośnik:
BD
Tryb gry:
single player
Wymagania sprzętowe:
Playstation 3
Wymagania wiekowe:
18
Wersja językowa:
angielska
   
       
Yakuza 3 to trzecia część serii opowiadającej o tytułowej azjatyckiej mafii. Podobnie jak poprzedniczki, tytuł został wyprodukowany przez firmę SEGA i prezentuje sporo dynamicznej akcji. Opowieść o jednej z najbardziej znanych grup przestępczych na świecie, prócz dwóch poprzednich części, doczekała się także pobocznego tytułu - Yakuza: Kenzan! – stworzonego przez Amusement Vision i rozgrywanego w średniowiecznej Japonii.

Trzecia odsłona Yakuzy podejmuje wątki fabularne przedstawione w drugiej części. Ponownie wcielamy się więc w postać Kazumy Kiryu, by i tym razem zmierzyć się z przeciwnościami losu, szukając własnej drogi w niebezpiecznym świecie zbrodni. Terenem akcji są dwa miasta: fikcyjne Kamurocho oraz Okinawa. Po grze należy się spodziewać dużej dawki walki oraz wciągającej fabuły, pełnej różnych charyzmatycznych postaci.